01

Kim jestem?

Specjalistką w nie byciu ekspertem w żadnej dziedzinie, zbyt wszechstronną, żeby skupić się na jednej rzeczy. Smakoszką gorzkiej kawy i słodkiego ciacha. Wielbicielką przebywania w samotności i jednocześnie amatorką obcowania z ludźmi, bez których schnę szybciej niż grunt na ścianie. Jestem też entuzjastką łebskich myśli, bo lubię, gdy krótkie zdanie trafia w punkt.

02

Kim nie jestem?

Damą z nienagannymi manierami, bo siadam okrakiem, dłubię w nosie i zwyczajnie przeklinam. Uważam, że  słowo kurwa, jest tak trafne, mocne i wymowne, że zbrodnią  byłoby, go nie używać. Nie jestem też twarda, miewam dni rozmymłania, stany chujowości i leżakowania w piżamie. Nie jestem także polonistycznym omnibusem. Robię błędy ortograficzne a zasady interpunkcji uważam za wskazówki – a nie ścisłe reguły.

03

Misja blogowa

Piszę o ludziach i relacjach, bo największą zagadką we wszechświecie jest dla mnie drugi człowiek i motywy, które determinują jego zachowanie. Piszę w sposób groteskowy, nie oczywisty, czasami przejaskrawiony i prześmiewczy, a innym razem poważny i mędrkujący.  Nie chce narzucać swojego zdania, chce wzbudzać emocje,  popychać do krytycznego myślenia, podważania tego, co napisane i refleksji.

* ikony pochodzą ze strony flaticon.com