Głód kobiety

Głód staje się nie do zniesienia. Czujesz się tak, jak gdyby odkurzacz powoli wysysał Twoje wnętrzności, pochłaniając wszystko co napotka po drodze – uczucia także. Dziurę, którą pozostawił musisz teraz czymś wypełnić.

 

Jak zapełnić dziurę i czym?

 

Najlepiej miłością, tak Ci się przynajmniej wydaje. Po co jednak zawracać sobie głowę myśleniem –  samo wydaje mi się, absolutnie wystarczy, by rozpocząć operację PIJAWKA.

Gdy głód ssie nie ma czasu wybrzydzać, dlatego obiekt na którym przeprowadzisz operację nie musi być Adonisem, może być nieco sfatygowany a nawet lekko zawiany. Pal licho to nieważne, przecież nie chodzi o niego – chodzi o Ciebie.

On ma Cię podnieść z odmętów Twojej beznadzieji. Nakarmić czułymi słówkami, otoczyć opieką, być Twoim przewodnikiem, kochankiem, mentorem, przyjacielem, partnerem. Wszystko po to byś  TY – stała się dzięki niemu lepsza. No bo teraz przecież nie jesteś wystarczająco dobra, ale jak będzie ON – to na pewno się lepsza staniesz. Oj tak, wtedy to dopiero zaczniesz żyć.

 

Operacja Pijawka rozpoczęta

 

Masz GO! Świetnie.Wczepiasz się teraz w niego spragnionymi miłości zębami. Karmisz się, zaspokajasz głód. Chłoniesz każde spojrzenie jak oplątwa wodę, balsamujesz się komplementami, którymi Cię obdarowuje, zażywasz aromatycznych kąpieli w jego uwadzie. Bez niego nie możesz oddychać, mysleć, żyć. I chcesz go więcej i więęęcej..

Ciach! Nie wytrzymał. Chłop uciekł w popłochach zostawiając za sobą woń nadzieji na lepszą wersję Ciebie. A Ty już wieszałaś firanki w oknach i nadawałaś imiona Waszym nieistniejącym jeszcze dzieciom. Na próżno Twe starania, bo znowu jesteś nikim. Jeszcze gorzej, teraz jesteś nikim to potęgi.

ON mnie nie chce.

Co zrobiłam źle? Co mogłam zrobić lepiej, a może gdybym wtedy zachowała się inaczej, może gdybym powiedziała coś innego, może gdybym się bardziej postarała, może…, może…, może?????

 

Zajmij się sobą

 

Chłop napotkany w nieodpowiedznim dla Ciebie czasie, jest jak batonik czekoladowy –  zaspokoi głód owszem, ale na krótko. Bestia choć prosta w obsłudze jest cwana, od razu się połapie, że ma doczynienia z pijawką, która nie ma własnego życia i z zębiskami próbuje władować się w jego własne. Ucieknie, a Ty znowu będziesz głodna, znowu Cię będzie ssało i znowu będziesz próbowała się do kogoś przyczepić, żeby swój głód miłości zaspokoić.

Zrób coś dobrego dla świata i zajmij się sobą. Znajdź sobie zajęcie, które lubisz i rób to. Nie czekaj, nie wzdychaj, nie usychaj z tęsknoty za miłością.

Nie oczekuj, że chłop odmieni Twoje życie, sama je odmieniaj, nie oczekuj, że ON zarazi Cię swoją pasją – znajdź własne hobby, nie oczekuj, że będziesz dla niego całym światem, bo ON dla Ciebie nim jest – zobacz coś poza nim.

Chłop to nie czarodziej ani superbohater. Chłop to chłop. Nie zrobi chokus-pokus i nie wyczaruje z Ciebie księżniczki. Nie obarczaj go taką odpowiedzialnością. Tylko Ty posiadasz moc ulepszania siebie, więc nie wiś na nim. Idź z nim ramię w ramię.

 

Showing 6 comments
 • Anna
  Odpowiedz

  dobrze napisane! nie można polegać tylko na mężczyźnie, trzeba myśleć przede wszystkim o sobie 🙂

 • Bookendorfina Izabela Pycio
  Odpowiedz

  Zawsze staram się polegać przede wszystkim na sobie, pomocna dłoń mężczyzny jest jedynie miłym dodatkiem. 🙂

 • Neave
  Odpowiedz

  Bardzo dobrze napisany tekst, szybko się czytało. Brawo!

 • Caroline Flower
  Odpowiedz

  Bez względu na płeć, trzeba brać pod uwagę, że w pewnych sprawach polegamy tylko na sobie 🙂 Jak ma się kogoś, od kogo ma się pomoc i wsparcie, to super, ale sami jesteśmy panami swojego życia mimo wszystko 😉

 • Bookendorfina Izabela Pycio
  Odpowiedz

  Z perspektywy czasu widzę, że największe moje sukcesy inicjowane były przeze mnie samą, ale motywacje podczas ich realizacji czerpałam też od partnera. 🙂

  • popaprana
   Odpowiedz

   To świetnie, że facet Cię wspiera w Twoich pomysłach. Chłopy są jednak fajne.
   Najsmutniejsze jest jednak, kiedy kobieta oczekuje, że facet wymyśli jej całe życie i przeprowadzi przez nie za rączkę, bo ona taka bezdradna nic bez niego nie wie.

Leave a Comment