Bzdury na niedziele – Jak być mężczyzną

Dzisiaj ważny temat, więc nadstaw uszy i rozsiąć się wygodnie w fotelu. Tak, do Ciebie mówię mężczyzno. Czy Ty, oby na pewno zachowujesz się tak, jak na mężczyznę przystało? Zawachałeś się przez chwilę nad odpowiedzią? I słusznie, ale nie przejmuj się, mądrzejsze głowy odemnie i od Ciebie  wzięły temat pod lupę i wyobraź sobie, że odkryły – jak być mężczyzną.

Do zapoznania się z tą jakże bezcenną wiedzą, zachęcam też  Ciebie kobietko, bo gdyby Twój chłop z jakiś powodów, nie zachowywał się jak mężczyzna, to Ty moja Droga, możesz mu to wytknąć.

Ja tu sobie robię małe podśmiechujki a okazuje  się, że są osoby, które  temat –  Jak być mężczyzną, traktują na tyle poważnie, że zebrały całą wiedzę do kupy i spisały poradnik, i to nie jeden, żeby przypadkiem nic nikomu nie umknęło. Oznacza to, że pytanie Jak być mężczyzną, jest całkiem na miejscu, bo jednak istnieją mężczyźni, którzy mogą nie wiedzieć. A skoro nie wiedzą to trzeba im to powiedzieć, no i ja mówię 😉

No to, ten tego zaczynamy!

Dla swojej większej wygody, słuchaj podcastu bezpośrednio na Spotify i Anchor

A jeśli wkurzają Cię te apki, klikania, przenoszenia na inną stronę, to proszę bardzo – ścieżka audio, specjalnie dla Ciebie bez zbędnych komplikacji.

Bo dla każdego. wygodne jest coś innego

Wskakuj na odc. 2 Dziurawy koszyczek

Leave a Comment